True Vocation

משתפת כאן בקבוק מספר 112 מסדרת בקבוקי Aura Soma. זהו בקבוק "איזון" שמתאר את היכולת של מי שבוחר בו להבין דרך הלב את המקום שלו …את המסר שהוא רוצה להעביר.אני בחרתי בו עבורי היום מתוך הקשבה ללב ולגוף שלי. אני מרגישה שאני יכולה להיות בתקשורת עם המסרים של הלב שלי. שוב ושוב לחישות של "סבלנות", "לאט", "קחי את מקומך בעולם" ו "השמיעי את קולך".

אני נעזרת בתובנות אלו ומזמינה את הקוראים שלי להשמיע את קולם ולספר מה הבקבוק אומר להם…

086ימים ארוכים שאני ב"כחולים". רכשתי כל גוון של לק ג'ל כחול שאפשר לדמיין ועדיין זקוקה לעוד…היום הבנתי. אם אוסיף את הירוק למשוואה אז אני מקבלת את ה"שקט" שאותו חיפשתי לאחרונה.  אם לתרגם למילים פשוטות אז אני מתארת מצב שבו מתחשק לי לצעוק את כל מנעד הרגשות שלי.  אז צעקתי…ולא שמעו אותי. עכשיו אני מנסה להפנים את מנעד הרגשות וכל מה שיוצא מזה זה חשק עז לצבוע בכחולים ובירוקים.  קיבלתי את התובנות שלי להיום ואני בוחרת לפתוח עוד טיפה את הלב ולאפשר לעצמי את חופש היצירה. לקוחות יקרות שלי…תודה על ההזדמנות לצבוע אתכן בצבעי נשמתי. אוהבת.

אופטימיות?

equilibrium_bottle101רוצה להיות זהירה באמירות שלי היום.  הצבעים בבקבוק משדרים לי אופטימיות אבל בפועל אלו רק מחשבות על ימים שיבואו.  אני רוצה אם זאת להאחז ברגעים משמחים ומעוררי השראה היום! כאן! עכשיו!.  מחפשת כל ביטוי יצירתי לתקשורת טובה…כמו מוסיקה, לשוחח עם אנשים אהובים ויקרים. אבל אם להפנים את התחושות ולנסות ליצור את המציאות המיוחלת אז אני פונה פנימה אל תוך הלב ושואלת את עצמי איזה מעשה היום יכול להביא לי את "השקט" המיוחל? התשובה שאני מקבלת זה לצאת החוצה ונשום אוויר נקי בהתבוננות על העצים והדברים היפים שמסביבי. מעבר לזה אין לי שום הנחיה אחרת.  מקשיבה למסר הזה ויוצאת מ – 4 הקירות שמקיפים אותי.

Energy Rescue

אחרי יומיים עמוסים במיוחד ואוויר חם ודחוס אני יכולה לסכם שזו הייתה התשה.  הרגשתי כל הזמן שאני במן מערבולת ושאין לי יכולת לעצור את הסחף. הגוף לא משתף פעולה עם המוח וכל הזמן הרגשתי שאני לא מסוגלת לעקוב אחרי השינויים שמתרחשים בקצב מסחרר.  היום האנרגיה השתנתה ונפתח איזה שהוא מרחב.  קל יותר לנשום ולחשוב.  מרגיש לי שנשלח לי איזה מסר מלמעלה שאין צורך שאאמץ את עצמי יותר מדי ומותר להירגע ולהוריד הילוך.  במשך כל היום מצאתי את עצמי חושבת קדימה רק צעד אחד.  מה לעשות עכשיו. אין לי צורך לחשוב מה אעשה בעוד שעה.  הדברים זורמים להם איך שצריך.  יש לי בדיוק את המידה של אנרגיה שנדרש לי לכל פעולה. וגם אם אני מגלה שיש פעולות שלא אוכל לבצע אני מקבלת את זה.  מה שנקרא "גלגל הצלה".

equilibrium_bottle1

כאוס

מאוד מאתגר לסמן במדויק את הנקודה שבה הרגשתי שאני בכאוס היום.  אין לי אחיזה על המציאות.  לא ברור לי אם קמתי עייפה או אנרגטית.  לא ברור לי אם אני ב"קלות" או ש"קשה" לי.  בעיקר אני יודעת שיש הרבה המולה סביבי ואני לא בטוחה שאני מצוידת היום להתמודד כמו שצריך.  אני פונה לאנרגיה של הבקבוק השקוף על הזהב על מנת להיזכר באיכויות שלי.  אני מזכירה לעצמי שכדאי שאתייחס לכל משימה עם מלוא הבטחון שאני יודעת איך זה צריך להיות וגם מסוגלת לבצע על הצד הטוב ביותר עם תקווה שאפילו אצליח ליהנות מהעשייה שלי היום.  אני מבקשת לעצבי להיות "משימתית" וגם ליהנות מהדרך.

equilibrium_bottle14